Ціна та наявність актуальні на 12.12.2024
8000 грн


  • Новинка
Товар в наявності

Виробник
Peptide Sciences
Країна виробник
USA


  • Доставка:
    • по Україні - Новою Поштою
    • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
    • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 200грн на карту
  • Оплата:
    • При отриманні - післяплата
    • На картку банку
Опис продукту:

Тирзепатід являє собою синтетичне похідне шлункового інгібуючого поліпептиду (GIP), який також має одночасну функціональність глюкагоноподібного пептиду-1 (GLP-1). Ця комбінація дає змогу Тирзепатіду знизити рівень глюкози в крові, підвищити чутливість до інсуліну, посилити відчуття ситості та прискорити втрату ваги. Тирзепатід був розроблений для боротьби з діабетом 2 типу, але було також показано, що він захищає серцево-судинну систему і діє як потужний засіб для зниження ваги.


Тирзепатід купити його можна в нашому інтернет магазині
Тирзепатід - це синтетичний аналог шлункового інгібуючого поліпептиду (ГІП), який був розроблений завдяки його здатності стимулювати вивільнення інсуліну і, таким чином, лікувати як діабет 2 типу, так і неалкогольну жирову хворобу печінки. Відносно великий тирзепатід, що складається з 39 амінокислот, стимулює вивільнення інсуліну з підшлункової залози шляхом зв'язування з рецепторами GIP і GLP-1 (глюкагоноподібний пептид-1). При більш тривалому прийомі тирзепатід також збільшує рівень адипонектину на цілих 26%. Дослідження показують, що Тирзепатід зменшує відчуття голоду, знижує рівень інсуліну і підвищує чутливість до інсуліну. У сукупності ці ефекти призводять до значної втрати ваги на 11 кг (25 фунтів), поліпшення толерантності до глюкози, зменшення жирової тканини і зниження серцево-судинного ризику.

Що робить Тирзепатід
Простіше кажучи, Тирзепатід збільшує 

вивільнення інсуліну з підшлункової залози, що призводить до поліпшення контролю рівня глюкози. Дослідження показують, що у людей з діабетом 2 типу тирзепатід знижує рівень гемоглобіну А1с (HbA1c) на 2,4% через шість місяців. Пептид також сприяє зниженню ваги, демонструючи дозозалежний взаємозв'язок і допомагаючи людям скинути до 11 кг (25 фунтів) за шість місяців.

рункцію бета-клітин підшлункової залози, клітин, які виробляють і виділяють інсулін. Дослідження показують, що тирзепатід справді може зробити бета-клітини ефективнішими в переробці інсуліну, що призводить не тільки до підвищення рівня інсуліну в кровотоці, а й до зниження навантаження на самі бета-клітини. Це, своєю чергою, може допомогти уповільнити прогресування діабету 2 типу.

Однак дослідження показують, що тирзепатід не просто випадково підвищує рівень інсуліну. Схоже, що це відбувається тільки у відповідь на підвищення рівня глюкози в крові. Під час голодування Тирзепатід фактично знижує рівень інсуліну і, таким чином, з часом допомагає підвищити чутливість до інсуліну. Він також знижує рівень глюкагону натщесерце, який, як вважають, посилює гіперглікемію, втручаючись у метаболізм глюкози в печінці. Загалом, ці зміни багато в чому пояснюють, чому тирзепатід чинить глибокий вплив на рівень глюкози та, зрештою, на рівень HbA1c.

Як діє Тирзепатід
Тирзепатід є подвійним агоністом рецептора інгібуючого поліпептиду шлунка та рецептора глюкокортикостероїдів. Дія на ці рецептори, мабуть, має синергічний ефект, що робить Тирзепатід більш ефективним, ніж суворі агоністи ГПП-1, які вже схвалені для лікування діабету 2 типу. Спорідненість тирзепатиду до рецептора
GIP вища, ніж його спорідненість до рецептора GLP-1.

Шлунковий інгібуючий поліпептид, який також називають глюкозозалежним інсулінотропним поліпептидом, природним чином синтезується в тонкому кишечнику. Цей поліпептид зв'язується з рецептором GIP, пригнічуючи секрецію шлункової кислоти та вивільнення гастрину, одночасно стимулюючи вивільнення інсуліну. Останнє є основною функцією GIP-R і основною причиною підвищення рівня інсуліну після їди.

Рецептори глюкагоноподібного пептиду-1 виявлені на бета-клітинах, а також у нейронах головного мозку. Як і GIP-R, стимуляція GLP-1R стимулює вивільнення інсуліну. Природні агоністи включають глюкагон і GLP1, але також було показано, що він пов'язує майже дюжину синтетичних агоністів, включно з дулаглутидом, літієм і оксинтомодуліном.


Активація GLP-1R збільшує як синтез інсуліну, так і вивільнення інсуліну, фактори, які зробили його бажаною ціллю під час розробки ліків. У мозку стимуляція GLP-1R знижує апетит.

Схоже, що агонізм GIP, викликаний тирзепатидом, є причиною довгострокового впливу пептиду на вагу. ГІП, мабуть, безпосередньо впливає на чутливість адипоцитів до інсуліну, що, ймовірно, є механізмом, за допомогою якого тирзепатід впливає на рівень адипоцитів до інсуліну, що, ймовірно, є причиною довгострокового впливу пептиду на вагу.

ГІП, мабуть, безпосередньо впливає на чутливість адипоцитів до інсуліну, що, ймовірно, є механізмом, за допомогою якого тирзепатід впливає на рівень адипонектину. Коротше кажучи, Тирзепатід активує рецептори ГІП у жирових клітинах, що потім призводить до підвищення чутливості до інсуліну. Це, своєю чергою, призводить до зменшення запалення жирової тканини, а також до збільшення рівня адипонектину та пов'язаних із цим переваг. Однак це ще не вся картина.

Дослідження показують, що передача сигналів GIP у центральній нервовій системі регулює центри харчування гіпоталамуса, що призводить до зниження споживання їжі та поліпшення обробки глюкози. Це, своєю чергою, призводить до зниження маси тіла. Таким чином, виявляється, що тирзепатід впливає на вагу за допомогою передачі сигналів адипонектину безпосередньо в жировій тканині та за допомогою змін ЦНС, які знижують рівень голоду за допомогою передачі сигналів GIPR у мозку.


Короткий опис Тирзепатиду

Тирзепатід являє собою синтетичне похідне шлункового інгібуючого поліпептиду (GIP), який також володіє одночасною функціональністю глюкагоноподібного пептиду-1 (GLP-1). Ця комбінація дає змогу Тирзепатіду знизити рівень глюкози в крові, підвищити чутливість до інсуліну, посилити відчуття ситості та прискорити втрату ваги. Тирзепатід був розроблений для боротьби з діабетом 2 типу, але було також показано, що він захищає серцево-судинну систему і діє як потужний засіб для боротьби з діабетом.

 

 

 

 

Увага! Перед прийомом спортивного харчування обовʼязково проконсультуйтесь з лікарем, а також ознайомтесь з переліком протипоказань до препарату. Зовнішній вигляд упаковки може бути змінено виробником без попередження.